TRABZON
FOTOĞRAF
SANATI
DERNEĞİ
33 . Yıl
FOTO FORUM
Türkiye
Fotoğraf
Sanatı
Federasyonu'nun
kurucu
üyesidir
Belge Töreni KTÜ Bahar Sergisi Lekeler - Ali Kahveci Lekeler - Ahmet Fatih Sönmez Lekeler- Ali ÖZTÜRK Lekeler - Aydın ATASOY Lekeler - Ali Rıza DEMİRBAŞ Lekeler- Ercan YETİMOĞLU Lekeler-Erdoğan ÖĞRETMEN Lekeler-Figen BİLGİ

 

FOTO FORUM, 1987 yılında kurulmuş, ülkemizin fotoğraf adına aralıksız çaba sarf eden eski ve tecrübeli derneklerinden biridir.


FOTO FORUM amatörlere sağladığı fotoğraf ve sanat eğitimleri, düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri, fotoğraf günleri ile birlikte, Trabzon merkezli yarışmalara destek vermesi ve ev sahipliği yapması, yayınları, çeşitli projelerde diğer kurumlara verdiği destekleri ile ülkemizin ve şehrimizin önemli derneği olma sorumluluğunu taşımanın bilincindedir.


FOTO FORUM, sadece üyelerine değil teması açık bir çok derneğe, kurum ve kuruluşa özellikle de gençlere derneksel desteğini artırarak sürdürmektedir.
Daha detaylı bilgiyi, web sayfamızın "Hakkımızda" bölümü altındaki diğer başlıklarından ya da derneğimize geldiğinizde dernek üyesi olan tüm arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.


FOTO FORUM aynı zamanda TFSF’nin (Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu) kurucu üyesidir.

Adres : Kunduracılar Caddesi , Neşe Sokak No: 1 Kat 2 61200 TRABZON -TÜRKİYE : Address
Yazışma Adresi : P.K. 73 (P.O.Box 73) 61001 TRABZON - TÜRKİYE : Mail Address
Telefaks : +90 462 326 51 72 : Phone&Fax
e-posta : info@fotoforum.org.tr : e-mail